Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

 Wysyłka:

  • Przy zamówieniach powyżej 500 zł dostawa gratis.
  • Dla zamówień poniżej tej wartości koszt dostawy wynosi 25 zł 

Firmy kurierskie

Przesyłki wysyłamy firmą kurierską DPD.

Czas realizacji

Czas wysyłki podany jest na karcie każdego produktu. Jeżeli na stronie podano, że czas wynosi od 1-14 dni roboczych oznacza to, że twoje zamówienie zostanie wysłane maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od momentu potwierdzenia wpływu płatności, jednak nie później niż do trzydziestu dni, licząc od dnia wysłania potwierdzenia zawarcia umowy.

Nasze zlewozmywaki są produkowane na bieżąco. Jeżeli jakiegoś modelu nie mamy obecnie na stanie - produkujemy go specjalnie dla Ciebie. Masz dzięki temu możliwość personalizacji swojego zlewozmywaka. Możemy dla Ciebie wyciąć otwór na dozownik w miejscu wskazanym przez ciebie. 
Dzięki temu otrzymujesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Po otrzymaniu przesyłki należy bezwzględnie sprawdzić stan zlewozmywaka, okapu, baterii w obecności kuriera.

Wszystkie przesyłki w naszym magazynie są pakowane i sprawdzane. Paczka jest oklejana i zabezpieczana. Jeśli otrzymasz przesyłkę z uszkodzoną zawartością, to należy odmówić odbioru, spisać protokół szkody z kurierem i poinformować nas o tym fakcie.

Informacja o wyjściu paczki z naszego magazynu, sklepu wraz z numerem listu przewozowego jest przesłana do każdego klienta e-mailem. Po otrzymaniu takiego e-maila należy spodziewać się dostawy następnego dnia. Wpisując nr listu przewozowego na stronie firmy kurierskiej można sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się paczka.

Do każdego wysłanego towaru dołączamy fakturę, która jest dowodem zakupu.

 
Przejdź do strony głównej