Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » O firmie

O firmie

Jesteśmy dla Państwa od 2017 roku. Tworzymy sklep stacjonarny mieszczący się tuż przy Tomaszowie Mazowieckim. Dodatkowo dla Państwa wygody i zapotrzebowania otworzyliśmy sklep internetowy.

Oferujemy najwyższej klasy produkty Polskich producentów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w sklepie stacjonarnym, gdzie można obejrzeć produkt oraz otrzymać pomoc w wyborze najlepszego zlewozmywaka i baterii kuchennej, okapów kuchennych oraz pozostałych elementów przy wyposażaniu kuchni.

Nasz sklep internetowy cały czas rozbudowujemy, by mieli Państwo wszystko w jednym miejscu.

Nasze bogate doświadczenie w przemyśle produkcji zlewozmywaków , pozwala dla Państwa wybrać produkty o najwyższej jakości z 25 letnią gwarancją . Tak aby oferowane produkty doskonale uzupełniały się w Państwa kuchni na wiele lat i spełniały wszelkie oczekiwania.

Jeśli chcieli by Państwo zadać nam pytanie, zapraszamy do kontaktu mailowego , który podany jest w zakładce Kontakt lub telefonicznie +48 788-598-333.

Współpracujemy z gronem architektów wnętrz oraz stolarzami w całej Polsce, więc na pewno i Państwo będziecie zadowoleni z wysokiej jakości obsługi jak i wysokiej klasy produktów. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłych zakupów.

 


Przejdź do strony głównej